OUR INSPIRATION.

YOUR SUCCESS.

בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט למשרדי עורכי דין

בעזרת ניסיון עשיר בבניית אתרי אינטרנט למשרדי עורכי דין, הבנת הצרכים העסקיים והתדמיתיים של משרדך ולא פחות חשוב המלצות חמות מלקוחותינו, אשמח להציע לך אתר אינטרנט מתקדם, חדשני וייחודי שיבליט את המקצועיות, הניסיון שצברת ויותאם אישית למשרדך בהתאם לצרכים שלך.

אני מאמין שהפרטים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל ולכן אתר האינטרנט של משרדך ייבנה במקצועיות, סבלנות ושירות אישי מכל הלב שלא הכרת קודם לכן, בעיקר כי אני יודע שזה חלון הראווה שלך.

אתם תמשיכו להצליח. אנחנו נדאג שכולם יראו

תודה שפנית. הצעה מפתיעה בדרך אליך.

טלפון נייד סמסונג .png
אתר משרד עורכי דין לדוגמה און צוק משרד עורכי דין
מחשב נייד
אתר משרד עורכי דין לדוגמה און צוק משרד עורכי דין
טלפון נייד סמסונג .png
אתר עורך דין לדוגמה בן-שחר, לקנר ושות'.jpeg
מחשב נייד
אתר משרד עורכי דין לדוגמה בן-שחר, לקנר ושות'.png
טלפון נייד סמסונג .png
צילום מסך מאתר לדוגמה עורך דין אורי אלימ
מחשב נייד
6.png

"..ערן בנה את האתר בתשוקה ואהבה לעיצוב ולתוכן, והכל תוך סבלנות, הקשבה וזמינות מקסימלית... מלבד השירותיות והמסירות המאפיינות את ערן, עמד ערן בהצטיינות גם במבחן התוצאה, ויצר לנו אתר יפיפה, הנותן מענה מיטבי למטרות שהצבנו בתחילת הדרך וחושף ללקוחותינו הקיימים והחדשים את השירות שאנו מציעים בצורה הטובה, היעילה והנגישה ביותר".

פירמת עו"ד בן-שחר לקנר ושות'

Surprise Yourself

Temas by Eran Agam Logo.png

FAQ

אתר המשרד שלנו מיושן ונרצה לרענן ולשדרג אותו למראה עכשווי ומתקדם, האם ניתן לעשות זאת תוך שמירה על התוכן הקיים ?


בהחלט. כל האתרים שאני בונה הם ייחודיים, חדשניים ומתקדמים. מכיוון שבשנים האחרונות צצו המון חידושים טכנולוגיים, שמדובר באתר אינטרנט אני לרוב מאמין בביצוע הריסה ובנייה מחדש.

מה זה אומר בפועל? נעשה איפיון מדויק לאתר החדש כדי שישרת אתכם באופן הטוב ביותר. כמובן אם תרצו אוכל להשתמש בכל או רוב התוכן מהאתר הישן ורק נרענן תכנים, תמונות שצריכים שדרוג והתאמה.

תזכרו שאין מה לפחד שמתחילים אתר חדש, כתובת האתר שלכם "הדומיין" תישאר זהה ואם כאמור תחליטו להשתמש באותו התוכן, הדבר יכול להאיץ את לוחות הזמנים לסיום בניית האתר החדש.
האם האתר יכול להתאים גם למשרדי עורכי דין בינוניים וגדולים ?


לגמרי כן. בין אם אתה עו"ד יחיד או שותף מנהל מתוך 20 שותפים, הגעתם למקום הנכון.

האתר שלך נבנה בהתאם לתחומי ההתמחות של המשרד, צוות עורכי הדין והשותפים, הצורך העסקי שלכם ויביא למקסימום חשיפה של פעילותכם והניסיון הרב שצברתם.
יש לי כבר דומיין לדוא"ל שלי, האם בבניית אתר אצטרך להחליף את הדומיין ואת כתובת הדוא"ל של העובדים ?


ממש לא. אם תבחרו להמשיך להישאר עם הדומיין שלכם הם ימשיך ללוות אתכם גם באתר החדש. כתובת הדוא"ל שלכם ושל העובדים תישמר. אני כמובן אדאג לכל הפן הטכני ועל הדרך אוודא שאתם לא משלמים מחיר מופקע עבור הדומיין שלכם.
כבונה ומעצב אתרים מה הייחודיות שלך לעומת חברות אחרות ?


אני חושב שהדבר החשוב ביותר מבחינתכם שמדובר בסטודיו של אדם אחד, אני. לעולם לא תיפגשו עם נציגי מכירות מפולפלים או אנשי גרפיקה עצבניים וחסרי סבלנות שמתחלפים כל יומיים.

כל ההתנהלות מתחילתה ועד סופה היא אך ורק מולי, כבעל הסטודיו ומעצב אני יוכל להבטיח לכם חוויית שירות אישי שלא הכרתם, סבלנות אינסופית, עבודה עם ירידה לפרטים, הדרכה וייעוץ אישי ומותאם לצרכים שלכם. כל אתר שיוצא מהסטודיו הוא ייחודי ובא לשקף את משרד עורכי הדין שלך ומותאם באופן אישי אליכם.

כן, גם אין לי מנגנון מנופח של מזכירות, משרדים, צוות... מה שבאופן דרמטי יגרום לכך שהצעת המחיר שתקבלו תהיה מפתיעה, הוגנת וכזאת שתהיה מרוצים ממנה.

חשוב לי להגיד שרבים מלקוחותיי החדשים הגיעו דרך המלצות חמות של עורכי דין ובעלי עסקים להם בניתי אתרים. לקוחותיי יקרים לי ואני מבין ומעריך מאוד את לקוחותיי והסיפוק שלהם מהתוצאה, בעיקר כי אני יודע שזה הפרסום הטוב ביותר עבורי. ואני הכי מאושר שמבקשים ממני המלצות מעורכי דין איתם עבדתי, רק תבקשו.
היום אני עו"ד במשרד קטן, מה יהיה אם אגדיל את תחומי ההתמחות וצוות העובדים ?


אחד היתרונות של האתרים שאני בונה זה היכולת לגדול עם העסק שלך. כך שאם לדוגמה הצטרפו עורכי דין חדשים, הרחבת את הפעילות העסקית ואתם רוצים להוסיף תכנים חדשים לאתר או אפילו עברתם למשרד חדש, כל אלה יכולים להתבצע באתר שלך החדש. מדובר במספר שינויים או תוספות מינוריות תוך שמירה על השפה העיצובית של האתר וחיסכון כספי.
אנחנו משרד עורכי דין בינלאומי, כמה שפות האתר שלייכול לכלול ?


כל אתר נבנה בהתאמה אישית לצרכי המשרד והפעילות העסקית, כך שהוא יכול להיבנות בכל שפה שתרצו.
אחרי שהאתר באוויר, האם נדרש מאיתנו לעשות משהו ?


אתם תקבלו אתר שמוכן ב-110%. כך שבעיקרון כל עוד לא תוסיפו תוכן חדש, האתר יכול לשמש אתכם במצבו ככל שתהיו מעוניינים, בלי צורך לעשות דבר.

מעבר לזה, כחלק מהשירות שלי, אני מעניק, ללא עלות, הדרכה אישית לאחד העובדים, על המערכת הידידותית ובמיוחד על התכנים שחשוב לכם לעדכן. לדוגמה, אם תחלופת עורכי הדין גבוהה, תוכלו בקלות להוסיף או לגרוע אנשי צוות, כך גם לגבי הוספת פרסומים וכתבות חדשות בתקשורת ועוד. כך שבעצם בעתיד יוכל אותו עובד לעשות זאת לבדו מבלי להזדקק לי או לכל אחד אחר כדי לבצע שינויים.

אם בכל זאת לפנות את הזמן שלכם לדברים חשובים, תוכלו לקבל ממני שירות מותאם אישית לתפעול שוטף של האתר.
תוך כמה זמן אפשר לבנות אתר למשרד עורכי דין ?


במילה אחת, מהר. בכמה מילים, תוך מספר ימים בודדים. לו"ז לבניית האתר נקבע בהתאם לכמות התוכן שתרצו שיהיה באתר והפונקציות השונות שיופיעו באתר שלכם. את הרעיונות הייחודיים אני אביא, אם אתם יודעים לספק את החומר התוכני על משרדכם, אתם תופתעו מזמני העבודה הקצרים עליהם אני מתחייב.
אנחנו משרד מאוד עסוק, איך תוכל לעזור לנו לקדם את האתר ?


אני מבין שהזמן שלכם יקר בשביל זה אני כאן. אני מקפיד על פגישות ענייניות ומועילות עם לקוחותיי ושיטת העבודה שלי נבנתה כדי תהליך בניית האתר יהיה יעיל, יהפוך את המשימה לפשוטה וכן אף מהנה עבורכם. הסבלנות שלי היא עצומה ואני כאן לדחוף, לסייע ולייעץ ןהכל בשירות אישי מכלב הלב.

BE PATIENT.

WE HAVE MORE.

לוגו ערן אגם | Temas .png

SOME IDEAS

הצגת המשרד

 נספר מי אתם, הניסיון, המקצועיות, נבליט את היתרונות והייחודיות שלכם, הפעילות הנעפה, הישגים בולטים, דירוגים מקצועיים ועוד.

לקוחות בולטים

דרך מצוינת להתגאות בלקוחות בולטים לאורך השנים, הצגת תיקים ועסקאות בולטים לצד הישגים מקצועיים. 

פרו בונו

כגוף עסקי שהאחריות התאגידית היא חלק מובנה מהתרבות הארגונית שלו, נציג את פעילותכם בנושא ו'אני מאמין' ביחס לתרומה לקהילה הסובבת אתכם.

תחומי ההתמחות

נציג את הליבה המקצועית שלכם, נראה מהם ההתמחוית המרכזיות והמשניות בהן אתם עוסקים, נציג את החוזקות והמקצוענות שמווה אתכם.

מרכז התקשורת

המקום שירכז את כל הפרסומים והאזכורים אודותיכם מכלי התקשורת השונים כמו כתבות חדשותיות, ערוצי טלוויזיה, עסקאות, חיבור הרשתות החברתיות.

ניהול פורמים מקצועיים

תוכלו להציג את מקצועיותכם בתחומים שונים, להפגין מהידע והניסיון שצברתם ולמשוך עניין כמו גם לנהל דיאלוג עם לקוחות פוטנציאליים.

הצוות

הצגת ההון האנושי שמאחורי ההצלחה, הצגת הניסיון המקצועי באמצעות עמודים אישיים של השותפים, עורכי הדין וצוות האדמניסטרציה של המשרד.  

תכנים מקוריים

תוכן מקצועי מקורי אותו תרצו לשתף את הלקוחות ולהציג את הפרשנות והערך המוסף שלכם. מאמרים, חוות דעת, פרסומים בענייינים כלליים ואקטואליים. 

אתר בינלאומי

הפעילות העסקית והמשפטית שלכם חוצת גבולות, האתר שלכם יודע לדבר במספר שפות במקביל תוך התאמת השפה והשיח לקהלי היעד השונים.